Įrengtų būstų privalumai

Naujos statybos namų rajonuose vis dažniau susirūpinama vaikų saugumu, įrengiamos saugesnės vaikų žaidimų aikštelės, ir t.t. Taip rūpinamasi žaliųjų zonų įrengimu, ir t.t. Senos statybos namų rajonuose tam ne visada yra skiriama pakankamai dėmesio, todėl tai yra dar vienas naujos statybos namų privalumas.

Svarstydami, kokį būstą pasirinkti – senos ar naujos statybos name, skirkite pakankamai laiko įvairių niuansų įvertinimui. Kartais yra apsisprendžiam gana skubotai, ir jau po kelerių metų kyla noras persikraustyti į naujesnės statybos būstą. Žinoma, tai taip pat yra įmanoma, tačiau nemažai laiko sugaištama dokumentų tvarkymui, ir t.t.

Ar verta rinktis dalinai įrengtą butą?

Ieškantys įsigyti būstą mažesne kaina neretai susivilioja dalinai įrengtais butais. Jų kaina paprastai yra mažesnė nei butų su apdaila, todėl kartais nusprendžiama rinktis būtent tokią galimybę. Tenka pripažinti, kad toks pasirinkimas turi savų privalumų ir trūkumų, taigi, ar verta rinktis tokį sprendimą?

  • Jei norima kuo greičiau įsikelti į nuosavą būstą, tokia galimybė nebus pačia geriausia, nes buto įrengimas gali kiek užtrukti. Tuo atveju, jei perkamas butas, kuriam bus reikalingas remontas, neretai yra nusprendžiama remontą atlikti palaipsniui, o apsigyventi galima iš karto. Dalinai įrengti butai tikrai nebus tinkamiausia vieta gyventi, todėl praeis šiek tiek laiko, kol būstas bus įrengtas (paprastai tai trunka mažiausiai pusantro mėnesio);
  • Nors dalinai įrengtų butų kaina yra mažesnė, tačiau būsto įrengimo kaina gali būti gana nemaža. Žinoma, jei būstą įrenginėsite patys, tai kainuos pigiau, tačiau tam ne visada yra laiko ir galimybių. Kvadratinio metro ploto įrengimo kaina vidutiniškai yra 300 eurų, tačiau ji gali labai varijuoti, priklausomai nuo asmeninių pageidavimų;
  • Jei nusprendžiama būstą įrengti savarankiškai, neretai teigiama, kad dalinai įrengto buto ar namo įrengimas yra paprastesnis – nereikia plėšyti tapetų, lupti plytelių, ir t.t., taigi, galima sutaupyti šiek tiek laiko. Kadangi dalinai įrengtuose butuose nerasime baldų ar kitų daiktų, visas plotas galės būti išnaudojamas remonto darbams, o tai gerokai supaprastina įrengimo eigą.