Blackjack išvaduoja nuo rutinos

Žmogus, kuris moka su kitais pasišnekėti ir jiems paliudyti, koks yra laimingas, o gal nelaimingas, arba prieiti ir išsipasakoti apie savo laimę, būna daug geresnės nuotaikos už kitus. Tai yra visiškai neginčijama tiesa. Su tuo reikia gebėti susitaikyti. Blackjack moko tai padaryti labai greitai.

Naujas pažinimas

Niekada nereikia savęs nuvertinti, nes kitu atveju kiekviena diena ims atrodyti kaip pati blogiausia. Galima dėl to kivirčytis, bet reikėtų išmoktu susitaikyti. Visada verta priimti tiesą, jog Blackjack moko iš naujo pažinti tuos pačius dalykus, suprasti jų esmę.

Taip, yra reikšminga rasti su kuo pašnekėti. Yra labai nemažai savęs ar kitų nuvertinimo. Gal, kas iš pradžių atrodo smulkmena, po to ima graužti net tada, kai suprantama, jog ta dalelė vis dėlto tampa svarbi. Iš šių detalių susidėlioja gyvenimo dėlionė, o mes tampame jų režisieriai. Pirma dėlionė turėtų likti su savimi. Kitoks supratimas mūsų nepriartins prie žemės, nes Blackjack toks jau yra – jam negalima reikšti jokių pretenzijų.

Blackjack moko kitus

Reikia nustoti svajoti, pradėti sunkiai dirbti, sekti išmintingais dalykais, nekristi žemyn, parduoti daiktus. Blackjack atsitraukti ir į viską pasižiūrėti visai kitomis akimis. Tad gal reikia tai pradėti daryti dabar pat. Darbštūs žmonės nesnaudžia, jie yra gerokai protingesni už kitus. Šie mėgsta pasikliauti tais, kuriais verta tikėti ar mylėti. Tai yra esminė tiesa.

Niekada nereikia kelti jokių pretenzijų, tai nėra koks miškas, į kurį būtų galima greitai užsukti, po to išeiti. Kartais nusimato tam tikros pasekmės. Reikia gebėti su tuo susitaikyti. Blackjack tarsi išvaduoja nuo šio suvokimo. Tai netrukus prasideda visai kitas gyvenimas. Išmokime jį deramai sutikti. Mes tiesiog privalome. Kitaip neįmanoma.

Išmokime džiaugtis

Tokia tiesa ne visada būna savaime suprantama. Derėtų manyti, kad tai kažkaip vadinama norma. Yra ir kitų priežasčių. Kepinantis karštis svilina pečius. Ima troškulys, norisi gerti. Tokiais atvejais geriausia rinkti mineralinį vandenį. Geresnio pasirinkimo už tai nėra, lyg ir būtis neabejotina.  Blackjack sufleruoja, kad rytojus prasideda netrukus, reikia, išmokti pasikliaut ne tik savimi, bet ir kitais žmonėmis.

Pasitikėjimas vienas svarbiausių dalykų. Jis nenutinka vienatvėje, priežasčių nereikšmingų atsiranda nuolat. Sakykime sau stop ir džiaukimės iš naujo. Prisiminimai tarsi iškils savaime. Taip iškyla frontas iš marių. Sveikinimai pasipila kaip iš gausybės rago.