Azartiniai lošimai

Siekime kur kas didesnių laimėjimų artimiausiu metu ir skirkime laiko gėrėtis akimirkomis šiandien. Pastebėkime įprastas vertingas akimirkas. Tokiu atveju taip gyvensime, pastebėsime kur kas daugiau stebuklų, vykstančių kasdien. Jei gėrėsimės menkais dalykais, bus galima greičiau pasiekti didesnių laimėjimų. Azartiniai lošimai tai visais atvejais padeda pasiekti.

Azartiniai lošimai daro stebuklus

Visais atvejais turėtume leiskti sau gerokai dažniau gėrėtis visomis dienomis ir stebėti daugiau geresnių akimirkų. Turėtume didelių tikslų arba atkakliau siekti jų, kadangi tai paverčia žmogų laimingesniu. Siekime įkvepiančių ateities siekių ir kasdien suraskime laiko matyti tai, kas būna puiku ir gražu. Dalinkimės geresniais įspūdžiais su bičiuliais ir kartu su šeima.

Stebėkime žvaigždes nakties metu ir saulėtekį ankstyvą ryte. Pasivaikščiokime parke ar aplankykime vienišus žmones. Paklauskime, kaip galima padėti vargstantiems ar nusivylusiens žmonėms. Būkime dėkingesni tokiems, su kuriais gyvename arba dirbame. Azartiniai lošimai padeda suvokti gyvenimo prasme net ir šiuo atveju.

Gera net ir liūdint

Suvaldykime save, jog darbas neužgožtų laiko skirto šeimos nariams, poilsiui, maldoms, tarnystei. Susikoncentruokime į svarbesnius gyvenimo siekius ir vertybes. Skirkime laiko dvasiniams ar fiziniams pratimams ir muzikos klausymui. Gėrėkimės gyvenimu, kadangi tuomet kur kas greičiau bei lengviau pasieksime užsibrėžtus siekius.

Viskas skamba ganėtinai keistai, bet tame yra kažkiek tiesos. Toks suvokimas gali nustebinti visus. Net ir dabar, kai už lango lyja ar sninga. Azartiniai lošimai primena tą suvokimą. Galima turėti ir kitokius įsitikinumus. Tai nebūtina reiškia, kad mąstysena yra klaidinga ir kažką radikaliai reikia keisti. Kartais paaiškėja, kad jokių pokyčių visiškai ir nereikia, tebūnie viskas sustoja dabar, nebereikia daugiau ašarų – tik juoko.

Suvokimas ateina vėliau

Azartiniai lošimai praskaidrina nuotaiką bet kuriuo paros metu, norime to ar ne taip jau labai. Galima išsižadėti draugų ar kitų artimųjų, bet to neverta daryti vien dėl to, kad kažkas taip daro.

Greitai pašnekesiai būna dar greitesni, kai norisi kažko kito. Taip valdo azartiniai lošimai. Kartais to neįmanoma pakeisti, tad reikia priimti tiesą tokią, kokia ji yra iš tikrųjų. Sudėtingos dienos gali atrodyti gerai paprastesnis, kuomet atsiranda tikroviškas tikslas, laikantis mus šioje žemėje. Gyvenimas tuo ir yra mielas, kad jis nepaprastai nuspėjimas, visaip kaip ir azartiniai žaidimai. Visos bėdos pralenkia tuos, kurie tiki šviesesniu rytojumi ir niekuomet nepasiduoda, kad ir kokia apgailėtina situacija būtų.